• +90 (216) 595 39 01
  • info@gmcobra.com
Neden Gedikoğlu?

En İyisi İçin Çalışıyoruz

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kaynak Makina Setleri, Kaynak Paftaları, Boru Makasları, Kalem Tıraşlar, Tamir Seti ve Test Pompası üretimiyle kaliteli ürün ve uygun fiyat prensibini kendine hedef belirlemiştir.

Herkesin Tercihi

Gedikoğlu Makina ürünleri başta TÜRKİYE olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Bugün Gedikoğlu Makina Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük PPRC Boru Kaynak makinası üreticilerindendir.

Beklentilerin Üstünde

Güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

Yüksek Kalite

Gedikoğlu Makina, yüksek kalite standartlarında ve son teknolojiye dayalı olarak ürettiği ürünlerini ISO 9001 2015, CE, GOST, EAC (Gümrük Birliği Sertifikası) ve UKR SERPO Kalite Belgeleri ile taçlandırmıştır.

Gedikoğlu Makina

Üretim hayatına 1983 yılında Metal Takım Çantası ile başlayan Gedikoğlu Metal Makina İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti., 1996 yılında “PPRC Boru Kaynak Makinası” ile üretim serüvenine devam etmiştir. Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kaynak Makina Setleri, Kaynak Paftaları, Boru Makasları, Kalem Tıraşlar, Tamir Seti ve Test Pompası üretimiyle kaliteli ürün ve uygun fiyat prensibini kendine hedef belirlemiştir. Gedikoğlu Makina, yüksek kalite standartlarında ve son teknolojiye dayalı olarak ürettiği ürünlerini ISO 9001 2015, CE, GOST, EAC (Gümrük Birliği Sertifikası) ve UKR SERPO Kalite Belgeleri ile taçlandırmıştır.

  • Gedikoğlu Makina ürünleri başta TÜRKİYE olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.
  • Bugün Gedikoğlu Makina Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük PPRC Boru Kaynak makinası üreticilerindendir.

Haberler

Tüm Haberler