• +90 (216) 595 39 01
  • info@gmcobra.com

Hakkımızda

Üretim hayatına 1983 yılında Metal Takım Çantası ile başlayan Gedikoğlu Metal Makina İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti., 1996 yılında “PPRC Boru Kaynak Makinası” ile üretim serüvenine devam etmiştir.
Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kaynak Makina Setleri, Kaynak Paftaları, Boru Makasları, Kalem Tıraşlar, Tamir Seti ve Test Pompası üretimiyle kaliteli ürün ve uygun fiyat prensibini kendine hedef belirlemiştir.
Gedikoğlu Makina, yüksek kalite standartlarında ve son teknolojiye dayalı olarak ürettiği ürünlerini ISO 9001 2015, CE, GOST, EAC (Gümrük Birliği Sertifikası) ve UKR SERPO Kalite Belgeleri ile taçlandırmıştır.
Gedikoğlu Makina ürünleri başta TÜRKİYE olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Ürünlerini AZERBAYCAN, BAHREYN, BELARUS, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ, BULGARİSTAN, CEZAYİR, FAS, GÜRCİSTAN, IRAK, İRAN, İSPANYA, KATAR, KAZAKİSTAN, K.K.T.C., KUVEYT, LİBYA, LÜBNAN, MISIR, MOLDOVYA, ÖZBEKİSTAN, PORTEKİZ, ROMANYA, RUSYA, SIRBİSTAN, SURİYE, SUUDİ ARABİSTAN, TACİKİSTAN, TUNUS, UKRAYNA, UMMAN, ÜRDÜN ve VİETNAM gibi ülkelere ihraç etmektedir.
Bugün Gedikoğlu Makine Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük PPRC Boru Kaynak makinası üreticilerindendir.

Gedikoğlu Makine

Tüm ürünlerinde kaliteyi temel esas alan üretim politikasıyla 5000 m2 kapalı alana kurulmuş olup, dürüstlük ve kalitenin başarı sürekliliği getirdiğini kendine misyon edinmiştir.

  • Yüksek Kalite
  • Kaliteli İşçilik
  • Uygun Fiyat